• Kristallikoda

Karmilised suhted, suhted Hingesugulase ja Kaksikleegiga


On kolm suhtetüüpi, mida siin Maa peal kehastudes kogeda saame. Ükski neist pole teisest parem. Kõik oleneb sellest, millises eluetapis me seekordses kehastuses oleme ja millised on selleks eluks valitud õppetunnid. Mõnes elus ei pruugi me kogeda ühtki neist suhtetüüpidest ja mõnes teises elus võime kogeda kõiki kolme. Parasjagu suhtes olles ei pruugi me tajuda, milline neist suhtetüüpidest meil käsil on. See selgub sageli alles hiljem, kui õppetunnid meile kohale hakkavad jõudma.

Esimesena satutakse sagedamini karmilisse suhtesse. Sellises suhtes on meil vaja õppida midagi, mis eelmistes eludes selgeks ei saanud ja need suhted ei ole tavaliselt kergete killast, sest nende ülesandeks on muuta meie elu. Karmilise suhte puhul on iseloomulik, et kui palju me ka ei üritaks, toimima ei õnnestu sellist suhet saada. See on tingitud sellest, et sellised suhted ei peagi toimima hakkama ja me ei peagi tervet elu karmilise partneriga koos veetma. Seda võib olla raske omaks võtta, sest sageli pole see seotud armastuse ega kokkusobivusega. Miski on lihtsalt paigast ära ega hakka tööle, kuidas ka ei üritaks. Halvim, mida teha saaksime on mitte lahti lasta.

Karmilised suhted võivad olla kõrvetavad, isegi mürgised, sest nende eesmärk on muuta me elu ja siis lahkuda. Karmilised on sageli suhted, kus abiellutakse noores eas ja varsti lahutatakse, sest selle asemel, et karmilisel partneril minna lasta, hoopis abielluti temaga. Kõikide suhete üks tähtsamaid õppetunde on saada küllalt tugevaks, et suuta lahti lasta ja edasi liikuda, sest olgu suhtetüüp milline iganes, kinni ei tohiks sellesse jääda. Mõned meist võivad ühe elu jooksul kogeda mitut karmilist suhet. Järgmine aste suhetes on Hingesugulussuhe.