• Kristallikoda

Septembrikuu energiad 2021

Septembrikuu toob endaga kargust ja selgust ning energeetilise nihke, mis viib tähelepanu isiklikust mullist välja, suhetele ja suuremale tervikule. Kuu algab Vana Kuu vaikses energias, mis soosib omaette olemist ja selgusele jõudmist enese sees. 2. september on Kaduneljapäev, hea aeg korra loomiseks enese sees ja enda ümber. See on soodne aeg loobumaks kõigest, mis sind enam ei teeni, nii sisemises kui ka välises maailmas.

Kuuloomine on 7. septembril kell 3:50 Päikese ja Kuuga Neitsi märgis. See Kuuloomine toob taipamisi, selgust ja inspiratsiooni ning avab võimalusi väljuda ummikust või segadusest. See on hea aeg end teadlikult vabastada lapsepõlvest pärinevatest, perekondlikest ja põlvkondlikest mustritest, mida pole enam vaja edasi kanda. Kuuloomine on taotluste tegemise ja uute alguste aeg, minevikust üles kerkivad mustrid on nüüd aeg muundada end tulevikus paremini teenivateks. Võid tunda, et on aeg teha asju teisiti või proovida midagi, mida oled alati tahtnud proovida. Tuleb tahtmine otsida seiklusi ja luua oma ellu muutusi. Maandatus, looduse ja maapinnaga ühenduses olemine tagab Neitsi Kuuloomise ajal turvalise toetuspinna ja parima tervendava energia.


Kuu keskpaiga energia soosib sujuvat suhtlemist ja empaatiat, aidates teisi inimesi sellistena vastu võtta ja armastada nagu nad on. Suhteprobleemid lahenevad nüüd lihtsamalt. Võimalik, et tekib soov või vajadus võtta midagi ette oma ideede ja eesmärkide nimel, kellegi teise toetuseks või igasuguse ebaõigluse vastu. Mõnikord on vaja plahvatuslikkut intensiivsust, et saada selgust selle osas, mis tegelikult on oluline ja mida tuleb muuta. Tugev Kaalude mõjutus kallutab seejuures õnneks jääma mõistlikuks ja objektiivseks. Oluline on usaldada protsessi ja o