• Kristallikoda

Septembrikuu energiad 2020

Käes on september - sügiskuu, punaste pihlamarjade, küpsete õunte ja rändlindude kogunemise kuu. Septembrikuu energiad on transfomatiivsed, toovad arenguid ja üllatusi ning toetavad tegutsemist, viimast eriti kuu esimeses pooles.

Me sukeldume aina sügavamale muutuste energiasse. Miski pole nii nagu näib, illusioonide purunemine jätkub. Miski ei püsi ega kesta kaua, muutuste tempo on kiire. Läbi ebamugavuse ja kaose hakkavad aga aina selgemini paistma sügavad ja püsivad väärtused ning uue reaalsuse võimalused, mustrid ja suunad. Selleks, et luua uut, on vaja vana ja piirav läbi näha ja sellest loobuda. Kuu algus toob selgust ja sügavamat arusaamist niimõneski eluvaldkonnas. Tõenäolised on taipamised läbi unede. Tundlikkus kasvab, intuitsioon tugevneb, meeled ergastuvad. Septembri keskpaigas tuleb tõenäoliselt tahtmine rohkem omaette olla, puhata ja järele mõelda. Selle aja jooksul on meil võimalus teadvustada endale seatud piiranguid ja rakendada uusi lähenemisi nende ületamiseks. Kuu lõpp toob otsusekindlust ja selgust ning soovi ja tahet teha otsustavaid muutusi ning oma elus edasi liikuda.


Täiskuu on 2. septembril kell 8:22 Päikesega Neitsi ja Kuuga Kalade märgis. Selle Täiskuu energia on pigem rahulik ja mõtlik, võimalik, et tunned end väsinuna ja tahad rohkem puhata ja lihtsalt olla. See on hea aeg uute ideede ja võimaluste esile kerkimiseks. Radikaalseid taipamisi saabub nii unedes kui ilmsi. Igasugune loomingulisus mistahes vormis on Täiskuu perioodil soodustatud ja soovitatav. Fookusesse tõusevad enese väärtustamine ja oma võimekuse usaldamine ning vajadus ja võimekus luua terveid ja toetavaid suhteid. Nagu ikka, soodustab Täiskuu energia suuremat emotsionaalsust ja tundlikkust, seda eriti suhete valdko