• Kristallikoda

Oktoobrikuu energiad 2021

Oktoober on kosmiliste muutuste kuu, mis toob hoogu, motivatsiooni ja soovi tegutseda. Muutusi toimub nii sisemises kui ka välises elus, nii isiklikus kui ka kollektiivses plaanis. Juba mõnda aega kestnud „kestast välja ronimise” energia on jätkuvalt aktiivne. Oktoobris lisandub tublisti liikumapanevaid impulsse ja nähtavaid tulemusi. Kuu algab Vana Kuu vaikses, sissepoole pööratud energias, enne edasiliikumist tempo aeglustub. On aeg mõtiskleda ja minevikule tagasi vaadata.

Liikvele minek toob intensiivsuse, kuna loobume olnust ja asume täielikult uutesse energiatesse. Võid end koguni läbipõlenu ja ülekoormatuna tunda, kui surud liiga kõvasti või üritad liiga palju korraga ette võtta. Võimalik, et kerkivad viha, rahutuse ja pettumuse tunded, mida kogu kuu jooksul tuleks teadvustada ja leida viisid need tunded vägivallatult vabastada. Kuu lõpp aga on avatud südamega suhtlemise ja hingesugulaste kohtumise aeg.


Kuuloomine on 6. oktoober kell 14:02, Päike ja Kuu on Kaalude märgis. Selle Kuuloomise energia soodustab oma elus tasakaalu ja harmoonia loomist. Nüüd on aeg leida kesktee, eriti vastandumistes ja konfliktsetes olukordades. Selle Kuuloomise energia on nii harmooniline, et isegi konfliktsetes situatsioonides võid avastada endas empaatia ja soovi mõista ning leida ühine keel. Nüüd tunned, et miski on jäädavalt läinud, et teha ruumi uue kasvuks. Kohe peale Kuuloomist saabubki uuega alustamiseks vajalik energia ja motivatsioon ning tunne, et oled valmis hakkama saama ka kõige keeru