• Kristallikoda

Maikuu energiad 2021

Mai esitab väljakutseid, aga pakub ka häid võimalusi arenguks. Iseseisvus, isikupärasus ja mängulisus on väärtused, mis aitavad liikuda edasi uutesse hõredamatesse ja kergematesse energiatesse. Võimu, kontrolli ja vabaduse teemad ning iidsete kollektiivsete hingehaavade pinnale tulek ja avanemine on endiselt päevakorral. Sellest tulenevalt on päevakorral ka suhted ja suhtlemine ning suhtetasandi korrastamine nii isiklikul kui ka kollektiivsel tasandil.

Mai esimeses pooles on soodustatud eneseväljendamine ja loomingulisus. Jäikade ja dogmaatiliste maailmavaadete põrkumine toob kaasa ebameeldivaid vaidlusi ja sõnelemisi, nüüd on aeg hakata otsima ja leidma võimalusi jõuda dialoogini. On vaja teadlikult valida, millist energiat sa järgid ja toidad, lammutavat või ülesehitavat. Iseseisvuse ja sõltumatuse saavutamine on edukas kui see toimub ennastsäästvalt, olles endas kohal ja kasutades oma loovat väge. Kuu keskel visioonid selginevad, arusaamad endast, elust, oma kohast maailmas muutuvad ja teisenevad. Illusioonide purunemine jätkub lausa uskumatus tempos, ent see on ikka veel alles suurte muutuste algus. Kuu lõpus tempo aeglustub, on aeg tagasi tõmbuda ja keskenduda ainult sellele, mis kuulub sinu kontrolli alla. Leia isiklikult sulle sobivad viisid igapäevaselt enda eest hoolitsemiseks, oma energiataseme uuendamiseks ja enese laadimiseks.

6. mai on Kaduneljapäev ja eriti sobiv päev loobumiseks ja korra loomiseks nii vaimses kui ka materjaalses plaanis. Soodne aeg vanast ja kasutuks muutunust vabanemiseks kestab kuni Kuuloomiseni.