• Kristallikoda

Märtsikuu energiad 2021

Märts toob endaga kevadiselt värsked ja liikumapanevad energiad. Asjad hakkavad nüüd kiiremini liikuma. Kuu algus on vaiksem ja rahulikum, keskpaik laetud inspireeriva ja loomingulise energiaga ning edasiviivat energiat jätkub tõusvas joones kuu lõpuni.

Avanevatest valikuvõimalustest või saabunud selgusest lähtuvalt võib olla soov uusi ideid jagada, neist kirjutada, rääkida, õpetada või luua midagi uutel alustel. Märts on seemnete külvamise, uute aluste rajamise ja kiirete edusammude kuu. Kuu alguses on soodustatud oma mõtete ja ideede väljendamine ja jagamine ning uute asjade õppimine. 10. märtsi paiku on maagiline aeg, mil võimendub lootuste, unistuste ja soovide energia ning südamekeskuse vibratsioon. Tundlikkus ja intuitsioon tõuseb ja suure tõenäosusega saabub allalaadimisi ja teadmisi oma Kõrgemalt Minalt või vaimsetelt teejuhtidelt. Üks on kindel – märts üllatab.

11. märts on Kaduneljapäev, nüüd on hea aeg teha otsustavaid pöördeid, jättes vana igaveseks seljataha. Kaduneljapäevast kuni Kuuloomiseni on hea aeg korrastada oma mõtte- ja tundemaailma, koristada kodu ja töökohta, ning vista minema oma aja ära elanu ja kasutuks muutunu. Kel võimalik, võiks teha lõket, Tuli lisab loobumisele ja vabanemisele oma võimsa puhastava väe.