• Kristallikoda

Juunikuu energiad 2021

Käes on meie kõige valgusküllasem suvekuu, mis toob endaga valged ööd ja pööriaja maagilised energiad. Õhk on muutuste, arengute ja potentsiaali avanemise energiast pakatav. Kindel on see, et miski pole kindel ja igavust me juunis tunda ei saa. Üllatusi on tulemas. Nüüd on aeg üle vaadata ja ümber hinnata oma uskumused, tõekspidamised ja veendumused, aegunust lahti lasta ja lubada eluvoogudel end uutele radadele juhatada. On aeg armastada, tänada, rõõmustada ja tantsida kaasa selle kuu võimsate energiatega.

Juuni algus on helge ja soe, soosides läheduse ja armastuse õhkkonda. Võid tunda end eriti tundlikuna ja olla oma emotsioonidest teadlikum. Endiselt on õhus ka isikliku vabaduse ja ühiskondlike piirangute teemad, mis juhib tähelepanu, et vajadusel tuleb julgeda ei öelda, eriti kui oled loomult empaatiline. Kuu keskpaik toob teravama suunataju ja aitab keskenduda tuleviku loomisele oma südamehäälest lähtuvalt. Tõenäoliselt tunned end eluga paremini kooskõlas olevana ja oma tegemistes enesekindlamalt. Kuu lõpus energia mõnevõrra aeglustub, on hea aeg end lõdvaks lasta ja lubada endale midagi mõnusat, head ja toredat.


3. juuni on Kaduneljapäev ja suurepärane aeg oma füüsilise, emotsionaalse ja hingelise koorma kergendamiseks, koristamiseks ja loobumiseks nii vaimsel kui ka materiaalsel tasandil.