• Kristallikoda

Evelyn Luikmel: Energeetiline puhastumine


Kevad on aeg, mil paljud inimesed tunnevad vajadust puhastada oma kodu ja keha, et suvele uue energiaga vastu minna. Paljud võtavad ette paastu- ja puhastuskuure, et väljutada kehasse kogunenud toksiine. Kuid kuidas on omavahel seotud kehasse ladestunud toksiinid ja emotsioonid? Kas keha puhastamist saab toetada ka energeetiliselt? Küsimustele vastab terapeut Evelyn Luikmel.


Milline on seos toksiinide ja emotsioonide vahel?

Iga toksiiniga jääb kehasse kinni mingi emotsioon. Kui sa puhastad oma keha toksiinidest, siis toksiinid eemalduvad, kuid nendega kehasse jäänud emotsioonid muutuvad aktiivseks. Need emotsioonid tuleb vabaks lasta. Selleks liigu silmadega ülespoole, keskendu kolmandale silmale ja ütle „Ma olen vaba.” Võid ka keskenduda kindlatele organitele, näiteks maksale, põrnale – kus iganes pinget tunned. Võid ka minna oma üliteadvuse seisundisse ja vabastada need tunded, mida parasjagu tunned.

Kas ja kuidas saab keha mõttejõuga puhastada?

Keha on toksiinidest võimalik puhastada ka mõtte jõul, juhul kui saad oma mõtte nii puhtaks, et suudad sellele anda kogu keskendumise, kogu väe. Sa nagu lähed tõesti selle mõtte sisse ja lased selle siis lahti. Kui sul on palju häirivaid mõtteid, siis on asi keerulisem. Sel juhul pead kõik ne