• Kristallikoda

Augustikuu energiad 2020

Käes on august–lõikuskuu, tähiste ööde, küpsuse ja õitsengu kuu. August kannab endas muutuste, transformatsiooni ja loomise energiaid. See on puhastumise ja uute alguste kuu. Nüüd on aeg loobuda vastandamisest ja leida tasakaal enda sees.

Endiselt on päevakorras vabaduse ja kontrolli teemad, millest tulenevalt on tõenäolised tekkima võimuvõitlused, vaidlused ja konfliktid, kuna aga samaaegselt on soodustatud ka puhastumine, minna laskmine, loobumine ja taastumine, siis annavad tõusetuvad teemad ja tekkivad olukorrad võimaluse leida selgus, kord ja tasakaal endas. Jätkuvalt aktiveeruvad ja teravnevad ka intuitsioon ja ülivõimed, lihtsamaks muutub visioonide integreerimine ellu. Sõltuvussuhted katkevad, võimalik, et üsna järsult, tõugates süvendama ja tervendama suhet iseendaga ning leidma tasakaalu, selgust ja rahu enda sees. Augusti energiad aktiveerivad ka südame tervenemist, vaimse tarkuse laienemist ja aitavad ärgata tõelisel sisemisel potentsiaalil. Kõige toimuva taustal on tähtis iga päev leida võimalusi lõõgastumiseks ja enda maandamiseks ning viibida võimalikult palju looduses, keset augustikuist küllust, küpsust ja õitsemist.


Augusti Täiskuu on 3. augustil kell 18:59 Päikesega Lõvi ja Kuuga Veevalaja märgis. Täiskuu Veevalajas toob sageli üllatusi, millega võib kaasneda stress või põnevus või mõlemad korraga. See on toimekas Täiskuu, mille energiates võime tunda võimendatud emotsioone. Selles energias on kõige parem minna vooluga kaasa ja proovida alistuda, mitte kontrollida. Need, kel on kõrge vererõhk või südamehaigused, võiksid