• Kristallikoda

Augustikuu energiad 2021

Augusti energiad on mahedad ja toetavad, tuues võimalusi armastuse kogemiseks, manifesteerimiseks ja kõrgsageduslikeks energiateks. Kuid mitte ainult, august toob võimalusi ka vaimseteks läbimurreteks, illusioonide purunemiseks ja kõikvõimalikeks üllatusteks ja ootamatusteks. Oskus oma energiataset ja sagedust ise hoida ja tõsta muutub aina olulisemaks ja otsustavamaks.

Kuu algab tundlikes ja mõnevõrra nostalgilistes meeleoludes. Tagasi vaadates ja läbitud kogemusi ning teekonda meenutades saab niimõnigi asi olevikus selgemaks, saabub taipamine ja kindlustunne edenemiseks vajalike otsuste tegemiseks. Kuu energia soosib suhtemaastiku korrastamist, nii uute suhete loomist ja olemasolevate harmoniseerimist kui ka ammendunud sidemete katkestamist rahumeelsel ja leebel viisil.


5. august on Kaduneljapäev ja hea päev teha korrektuure ning loobuda kõigest liigsest ja oma aja ära elanust oma elus, nii välises ja nähtavas kui ka sisemises ja nähtamatus plaanis. Loobu mittevajalikuks osutunust tänu ja kergustundega, luues ruumi uutele arengutele. Kui miski lõpeb, algab midagi uut.