• Kristallikoda

Aasta 2020 energiad

Aasta 2020 tuleb intensiivne, kohati kaootiline, täis üllatusi, tulvil tegutsemist, tuues endaga hulgaliselt nii lõppe kui ka uusi algusi. Viimastel aastatel alguse saanud protsessid saavad veelgi hoogu juurde. Illusioonid purunevad ja aina enam tõde saab nähtavaks. Vabanemine välistest ja sisemistest piirangutest ning aegunud mustritest jätkub. Tagasi vaatamiseks pole enam ei aega ega vajadust, on aeg teadvustada hetkeolukord ja otsustada, kuidas minna edasi.

Me väljume materialistlikust ajastust ja oleme jõudmas ajastusse, kus ideed, kontseptsioonid, võrgustikud ja kommunikatsioon mängivad juhtivat rolli. Käes on viimane „koristamise” etapp, kus vabastatakse vanad struktuurid ja uskumused. Esile kerkivad Galaktiline Õiglus ja Universaalsed Seadused. Nüüd on ideaalne aeg kärpida ja tagasi tõmmata seal, kus oleme algolemusest liiga kaugele läinud, keskenduda olulisele, omandada meisterlikkus valdkondades, millesse me tõeliselt usume. Märka, mis on lahkumas, tunneta oma südames, mida sa kaduva asemele vajad ning alusta selle loomisega. Aina selgemaks ja teravamaks muutuv intuitsioon aitab sind selles. Välise elu kaootilisus soodustab iseenda sügavate unikaalsete väärtuste esilekerkimist ja mida kaootilisemaks olukord muutub, seda paremini tuumolemus välja hakkab paistma. Vaja on luua uus struktuur, uue ajastu selgroog, asendada ebasobiv sobivaga. Seda saame me teha üksnes läbi iseenda.


Võta vastutus oma elu, oma mõtete ja tunnete, oma tervise eest, siis avanevad sulle ka uued võimalused. Vastutusest loobumine toob kaasa kannatused. Vaata otsa sellele, mis on. Tööta enda kallal, kuula ennast, tunneta, milliseks sa tahad oma elu luua. On aeg selgeks õppida, kuidas ennast iseseisvalt, teistest sõltumatult ja välisest hoolimata hästi tunda, kuidas luua ise oma ellu rõõmu, tänulikkust, õnnelikku ja kerget olemist. Sel aastal on oluline ka õppida endisest paremini suhtlema, ennast täpselt ja arusaadavalt väljendama. Tõenäoliselt saame 2020. aastal näha enneolematult palju avalikku protestimist vana korra ja mineviku mustrite vastu, eesmärgiks on võimu võrdne ja õiglane jagamine ühiskonnas. Hoogu kogub transformatsioonienegria. Vana peab surema, et teha ruumi uuele. Toimub tagasipöördumine puhaste universaalsete algmustrite juurde.


25. jaanuaril 2020 algab idamaade ajaarvamise kohaselt Valge Yang Metall-Roti aasta, mis avab uue 12-aastase tsükli. Rotiaasta energia soosib uusi algusi