Mia Haugas
image00001.jpeg

Mis on Holistiline regressiooniteraapia?

 

Lühidalt…

Teraapiavorm, mis aitab Sul leida murekohad ning läbi töötada olukorrad, kus probleemid algasid.

 

Pikemalt…

Holistiline regressiooniteraapia annab Sulle võimaluse leida oma küsimustele vastused juure tasandil ehk probleemi alguspunktist, mis on peidus alateadvuses. Teraapia kasulikkus peegeldub selles kuidas Sa mõtled ja ennast oma kehas tunned. Regressiooniteraapia võimaldab alateadvusega töötada sellisel viisil, kus on võimalik probleeme näha uuest vaatenurgast, anda minevikusündmustele õige tähendus, need omaks võtta ja seeläbi terveneda.

 

Me ei saa eeldada, et elu peab olema ainult täis rõõmu, me kõik teame, et see ei ole nii. Kui elu on pingeline ja probleemid kerkivad siis esimene reaktsioon on ‘’ma ei taha’’, ‘’see võiks juba üle minna’’ ja paneme palju rõhku sellele, et meil hakkaks lihtsalt parem. Me oleme hingelised olevused, meil on oma arvamus, oma kogemus sellest siin, oma tunded ja emotsioonid, nii head kui halvad. Suuresosas on meid õpetatud mitte tundma, mitte nutma, olema tugevad ja ‘’üle saama’’ aga reaalsuses see nii ei toimi. Nähes oma valu, hirmu ja süütunnet saame olla need, kes oleme, mitte need, kes me peame olema.

 

Kui Sinu sees on ärevus, hirm, teadmatus ja segadus siis selles kaoses rahu, tasakaalu ja armastuse leida ainult iseendast.

Mida lähemale endale tuled, seda rohkem hakkad ennast usaldama, tundma vabana, õnnelikuna ja tervena.

 

Minu jaoks on oluline tervik.

Mõtted, emotsioonid, uskumused, hirmud, valukohad, kurbus, rõõm, armastus, toit mida sööd ja keha.

Oluline on põhjalikkus, näha ära kohad, mis vajavad tähelepanu, hellust, hoolt ning aidata Sul nendeni jõuda, olles rahulik ja mitte kiirustada kohtades, kus Sa vajad aega.

 

Kui selline lähenemine Sulle sobib või tekkis küsimusi, siis võta julgelt minuga ühendust.

 

mia.haugas@gmail.com

56907573